Piątek, 23 Lutego 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Aktualności

2017-06-29

Ruszyła V edycja „Kina na Leżakach”

Wydarzenie organizowane przez brokera reklamy kinowej KinAds, podczas którego wszyscy fani kina mogą uczestniczyć w całkowicie bezpłatnych seansach filmowych.39 miejscowości, 80 seansów, kilkaset leżaków oraz tysiące fanów – tak w liczbach można przedstawić trasę seansów filmowych przygotowywanych w ramach projektu Kino na Leżakach. Przede wszystkim jednak jest to możliwość wspólnej zabawy, mnóstwo radości i ogromne zaangażowanie widzów, których liczba wzrasta z pokazu na pokaz. Ta niezwykle ekscytująca filmowa przygoda rozpoczęła się 26 maja w Tomaszowie Mazowieckim i potrwa aż do 2 września.

Charakterystyczne leżaki będzie można spotkać w miastach centralnej Polski (m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, Kielcach, Radomiu i Piotrkowie Trybunalskim) oraz w popularnych nadmorskich miejscowościach (np. Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Ustce czy Chałupach). W tym roku po raz pierwszy każdy z regionów będzie obsługiwała osobna ekipa techniczna, a pokazy w centrum i nad wybrzeżem będą odbywały się jednocześnie.

Wakacyjny relaks gwarantuje specjalnie dobrany repertuar komediowy. Podczas seansów Kina na Leżakach widzowie będą mogli zobaczyć m.in. docenione przez widzów i krytyków francuskie komedie: „Za jakie grzechy dobry Boże” i „Rozumiemy się bez słów”, a także ulubione polskie komedie z zeszłego roku „7 rzeczy, których nie wiedziecie o facetach” i „Słaba płeć?”. W tym roku po raz pierwszy na ekranie pojawią się też filmy muzyczne – nagrodzony Oscarem dokument „Amy” i relacja z trasy koncertowej „The Rolling Stones Olé Olé Olé!”

Kino na Leżakach to nie tylko możliwość nadrobienia zaległości filmowych, ale również interesująca forma spędzenia wolnego czasu z najbliższymi – tłumaczy Kinga Dołęga-Lesińska, prezes KinAds. – Podczas tworzenia inicjatywy Kina na Leżakach staraliśmy się wyjść naprzeciw wakacyjnym oczekiwaniom Polaków oraz stworzyć pewien ośrodek kulturalny, do którego będą mieli łatwy dostęp. Tym bardziej cieszymy się, że z roku na rok nasza inicjatywa przyciąga coraz liczniejsze rzesze fanów. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, bez wsparcia których nie moglibyśmy niczego zrobić. –  dodaje.

Tegorocznymi partnerami wydarzenia są  marki: Fujifilm Instax, Knoppers, Lay’s, POLREGIO, Prima, Tarczyński oraz Zott. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: RMF MAXXX, Onet.pl Sympatia.pl oraz magazyn Party.

Kino na Leżakach to idealna alternatywa dla fanów kina i zwolenników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Doskonały repertuar, wygodne leżaki i niespodzianki zagwarantowane przez partnerów wydarzenia to tylko początek listy atutów, które zapewniają temu wydarzeniu niemal kultowy status. Każda kolejna edycja przyciąga nowych fanów tego typu spędzania wolnego czasu, a ci, którzy już jej zakosztowali, niezawodnie wracają po więcej.

Dokładny terminarz wszystkich seansów znajduje się na stronie www.kinonalezakach.pl oraz na Facebooku (www.facebook.com/kinonalezakach) i Instagramie (www.instagram.com/kinonalezakach).
 
Nowości masowe

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

PERFECT JOY

Wyrafinowana, męska kompozycja będąca połączeniem nut tworzących zapach orientalny z dużą dozą zmysłowości i świeżości.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook