Poniedziałek, 24 Lipca 2017
Rekomendacje

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Technologia Omegaplex® zastosowana w linii wykorzystuje ten kompleks, aby chronić włosy przed uszkodzeniami w trakcie koloryzacji.

Serwisy


Aktualności

2017-06-29

Ruszyła V edycja „Kina na Leżakach”

Wydarzenie organizowane przez brokera reklamy kinowej KinAds, podczas którego wszyscy fani kina mogą uczestniczyć w całkowicie bezpłatnych seansach filmowych.39 miejscowości, 80 seansów, kilkaset leżaków oraz tysiące fanów – tak w liczbach można przedstawić trasę seansów filmowych przygotowywanych w ramach projektu Kino na Leżakach. Przede wszystkim jednak jest to możliwość wspólnej zabawy, mnóstwo radości i ogromne zaangażowanie widzów, których liczba wzrasta z pokazu na pokaz. Ta niezwykle ekscytująca filmowa przygoda rozpoczęła się 26 maja w Tomaszowie Mazowieckim i potrwa aż do 2 września.

Charakterystyczne leżaki będzie można spotkać w miastach centralnej Polski (m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, Kielcach, Radomiu i Piotrkowie Trybunalskim) oraz w popularnych nadmorskich miejscowościach (np. Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Ustce czy Chałupach). W tym roku po raz pierwszy każdy z regionów będzie obsługiwała osobna ekipa techniczna, a pokazy w centrum i nad wybrzeżem będą odbywały się jednocześnie.

Wakacyjny relaks gwarantuje specjalnie dobrany repertuar komediowy. Podczas seansów Kina na Leżakach widzowie będą mogli zobaczyć m.in. docenione przez widzów i krytyków francuskie komedie: „Za jakie grzechy dobry Boże” i „Rozumiemy się bez słów”, a także ulubione polskie komedie z zeszłego roku „7 rzeczy, których nie wiedziecie o facetach” i „Słaba płeć?”. W tym roku po raz pierwszy na ekranie pojawią się też filmy muzyczne – nagrodzony Oscarem dokument „Amy” i relacja z trasy koncertowej „The Rolling Stones Olé Olé Olé!”

Kino na Leżakach to nie tylko możliwość nadrobienia zaległości filmowych, ale również interesująca forma spędzenia wolnego czasu z najbliższymi – tłumaczy Kinga Dołęga-Lesińska, prezes KinAds. – Podczas tworzenia inicjatywy Kina na Leżakach staraliśmy się wyjść naprzeciw wakacyjnym oczekiwaniom Polaków oraz stworzyć pewien ośrodek kulturalny, do którego będą mieli łatwy dostęp. Tym bardziej cieszymy się, że z roku na rok nasza inicjatywa przyciąga coraz liczniejsze rzesze fanów. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, bez wsparcia których nie moglibyśmy niczego zrobić. –  dodaje.

Tegorocznymi partnerami wydarzenia są  marki: Fujifilm Instax, Knoppers, Lay’s, POLREGIO, Prima, Tarczyński oraz Zott. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: RMF MAXXX, Onet.pl Sympatia.pl oraz magazyn Party.

Kino na Leżakach to idealna alternatywa dla fanów kina i zwolenników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Doskonały repertuar, wygodne leżaki i niespodzianki zagwarantowane przez partnerów wydarzenia to tylko początek listy atutów, które zapewniają temu wydarzeniu niemal kultowy status. Każda kolejna edycja przyciąga nowych fanów tego typu spędzania wolnego czasu, a ci, którzy już jej zakosztowali, niezawodnie wracają po więcej.

Dokładny terminarz wszystkich seansów znajduje się na stronie www.kinonalezakach.pl oraz na Facebooku (www.facebook.com/kinonalezakach) i Instagramie (www.instagram.com/kinonalezakach).
 
Nowości masowe

AA Beauty Primer 360° STROBING

AA Beauty Primer 360° STROBING to pielęgnacyjna baza przedłużająca trwałość makijażu i rozświetlacz w jednym.

What’s your magic?

Axe – jedna z topowych męskich marek w 2016 roku zaprezentowała kampanię, która ma za zadanie podkreślić indywidualność mężczyzn i radykalnie obalić stereotypy, przeszkadzające im w wyrażaniu siebie.

Kolorowa nowość od VENITA

Gotowy do natychmiastowego użycia spray, w wygodnym i ekonomicznym opakowaniu o pojemności 200 ml z atomizerem

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook