Czwartek, 24 Sierpnia 2017
Rekomendacje

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Technologia Omegaplex® zastosowana w linii wykorzystuje ten kompleks, aby chronić włosy przed uszkodzeniami w trakcie koloryzacji.

Serwisy


Aktualności

2017-08-08

Drogerie Jasmin wakacyjnie!

30 lipca  odbyły się dwie  imprezy, w których aktywnie uczestniczyły drogerie Jasmin należące do Magdaleny Siemiątkowskiej i Roberta Siemiątkowskiego z Darłowa.


Na Rynku Miejskim w Darłowie odbył się Festyn Charytatywny na rzecz Darłowskiego Hospicjum. Organizatorem była Fundacja Charytatywna " Morze Miłości ".

Drogerie Jasmin ufundowały nagrody  - piękne maskotki , które były licytowane. w czasie trwania Festynu. W tym samym dniu w Dąbkach nieopodal Darłowa odbył się IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki, Gmina Darłowo, w którym wzięło udział 480 osób  - dystans biegu - 10 km. Kategorie biegu były dzielone co 10 lat, a główną atrakcją były biegające małżeństwa.

Jednym z uczestników był biegu Pan Robert Siemiątkowski - współwłaściciel drogerii Jasmin w Darłowie i Dąbkach. Fundatorem nagród w tej kategorii były drogerie Jasmin.
 
Nowości selektywne

La Prairie i luksusowy duet ze złotym kawiorem

Złoty kawior to zdecydowanie najbardziej pożądany i jeden z najdroższych składników używanych w produktach do pielęgnacji.

Figment Amouage w ofercie Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawiły się dwa najnowsze zapachy Amouage. Kwiatowy Figment Woman i drzewny Figment Man są już dostępne na półkach Perfumerii Quality.

PURE COLOR LOVE LIPSTICK od Estee Lauder

Pure Color Love to kolekcja wyrazistych szminek tworzącą prawdziwy kalejdoskop żywych kolorów i olśniewających wykończeń. Stworzona z myślą o dowolnym zestawianiu kolorów kolekcja Pure Color Love obejmuje 30 odcieni pomadek w czterech wykończeniach:

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook