Wtorek, 20 Lutego 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Aktualności

2017-08-08

Drogerie Jasmin wakacyjnie!

30 lipca  odbyły się dwie  imprezy, w których aktywnie uczestniczyły drogerie Jasmin należące do Magdaleny Siemiątkowskiej i Roberta Siemiątkowskiego z Darłowa.


Na Rynku Miejskim w Darłowie odbył się Festyn Charytatywny na rzecz Darłowskiego Hospicjum. Organizatorem była Fundacja Charytatywna " Morze Miłości ".

Drogerie Jasmin ufundowały nagrody  - piękne maskotki , które były licytowane. w czasie trwania Festynu. W tym samym dniu w Dąbkach nieopodal Darłowa odbył się IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki, Gmina Darłowo, w którym wzięło udział 480 osób  - dystans biegu - 10 km. Kategorie biegu były dzielone co 10 lat, a główną atrakcją były biegające małżeństwa.

Jednym z uczestników był biegu Pan Robert Siemiątkowski - współwłaściciel drogerii Jasmin w Darłowie i Dąbkach. Fundatorem nagród w tej kategorii były drogerie Jasmin.
 
Nowości apteczne

Sekret nieskazitelnej skóry od Avène

Kremowe podkłady w kompakcie Avène Eau Thermale umożliwiają bezpieczne tuszowanie wad skóry, podkreślając naturalną urodę cery.

URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30

URIAGE prezentuje nowość, krem koloryzujący HYSÉAC 3-REGUL SPF 30. To produkt o lekkiej konsystencji, który skutecznie działa na wszystkie przyczyny trądziku.

Linia Iwostin HYDRO Sensitia® kliniczny* wymiar nawilżenia skóry

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook