Poniedziałek, 21 Maja 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Aktualności

2017-09-01

NEURONICA – nowość w portfolio Basel Olten Pharm

Na rynek wchodzi nowa specjalistyczna marka Neuronica firmy Basel Olhen Pharm.


Jej celem jest dostarczenie najlepszych możliwych rezultatów w pielęgnacji bazując na wiedzy, twardych faktach i wiarygodnych składnikach aktywnych takich jak: Matrixyl trzeciej generacji, Calmosensine oraz Pepha Tight. Linia Neuronica to kompletny program kuracji przeciwstarzeniowej dla całego ciała. Na szczególną uwagę zasługuje unikalny balsam do ciała zawierający stężenie składników aktywnych spotykane dotąd jedynie w kremach do twarzy. W ten sposób Neuronica przenosi intensywność pielęgnacji typową dla cery na ciało. Produkty dostępne są w wybranych aptekach oraz w kanale e-commerce. 

Markę Neuronica stworzyliśmy z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry dojrzałej. Wszystkie produkty bazują na innowacyjnym technologicznie połączeniu składników aktywnych doskonałej jakości oraz, co szczególnie istotne, w bardzo wysokim stężeniu. Doskonałe efekty zapewnia również synergia tych składników. Pierwszym z nich jest MATRIXYL SYNTHE’6 czyli matrixyl trzeciej generacji, który skutecznie wypełnia i spłyca zmarszczki. Ten peptyd w znaczący sposób stymuluję syntezę kolagenu w skórze oraz wzmacnia połączenia miedzy warstwami naskórka, a elementami skóry właściwej.

Z kolei CALMOSENSINE koi skórę i redukuje napięcie mięśni. Działa również profilaktycznie zapobiegając pogłębianiu się  i utrwalaniu zmarszczek. Natomiast ekstrakt z mikroalg PEPHA TIGHT napina i ujędrnia skórę oraz wspiera syntezę kolagenu dając natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. – mówi Katarzyna Zalewicz, junior brand manager marki.
 
Nowości masowe

Makijażowe nowości od Maybelline!

Oto nowości kosmetyczne odpowiadające na najnowsze trendy, prosto z Nowego Jorku.

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook