Środa, 13 Grudnia 2017
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Aktualności

2017-09-21

Carbo Peel w Yasumi

14 września w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie odbyła się prezentacja nowego zabiegu Yasumi Carbo Peel, wykonywanego przy pomocy lasera.

W zabiegu Yasumi Carbo Peel węgiel aktywny CPY wnika w pory skórne, łączy się z zanieczyszczeniami, by później w spektakularny sposób zostać usuniętym za sprawą wiązki laserowej o długości 1320 nm. Ciepło powstałe podczas zabiegu poprawia krążenie, a co za tym idzie dotlenienie skóry. W efekcie cera zostaje głęboko oczyszczona nie tylko w powierzchownych, ale i w głębszych warstwach – porach skórnych.Redukcji ulegają zaskórniki oraz wyregulowana zostaje gospodarka sebum. Większa podaż tlenu skutkuje resurfacingiem - odżywieniem, przywróceniem zdrowego kolorytu, wygładzeniem drobnych zmarszczek i zwiększeniem gęstości skóry. Szerokie spektrum działania zabiegu Yasumi Carbo Peel sprawia, że polecany jest osobom z  cerą zanieczyszczoną, tłustą, mieszaną, ale również poszarzałą, zmęczoną, z oznakami starzenia, utratą gęstości i blasku.

W czasie spotkania zaprezentowano również nowości, które od dziś dostępne będą w salonie Yasumi w Sopocie - serię naturalnych kosmetyków do domowej pielęgnacji. Zgromadzone panie przywitała twórczyni marki, Zofia Bydałek, która opowiedziała o początkach swojego biznesu i sukcesie sieci gabinetów Yasumi.Kluczowym momentem spotkania była prezentacja bezinwazyjnego zabiegu zwanego peelingiem węglowym. Jego największe atuty to specjalistyczna pielęgnacja i działanie antypollution, które ma za zadanie oczyścić skórę.
www.yasumi.pl
 
Nowości selektywne

Linia Premier Cru

Kwintesencja kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

M∙A∙C & NICKI MINAJ

Gwiazda hip-hopu i autorka ciętych rymów, Nicki Minaj, nawiązała współpracę z firmą M.A.C.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook