Czwartek, 22 Lutego 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Aktualności

2018-01-31

Już wkrótce pierwsze mistrzostwa Semilac Nail Art Championship – prawdziwe święto miłośników manicure!

4 lutego w Poznaniu poznamy najbardziej utalentowaną stylistkę paznokci w Polsce! Marzysz o oficjalnym tytule mistrzyni Nail Artu? Weź udział w pierwszych mistrzostwa stylizacji paznokci Semilac Nail Art Championship.

Do wygrania vouchery na produkty do profesjonalnej stylizacji paznokci, bony na kursy mistrzowskie i przede wszystkim tytuł Diamond Master of Semilac!
Kto zdobędzie tytuł mistrzyni Nail Artu? Jakie trendy będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie? Które nowości skradną serce stylistek paznokci? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce. Jedno jest pewno – w tym dniu rządzić będą kobiety! Tym bardziej, że hasłem przewodnim Semilac Nail Art Championship będzie Siła Kobiet! 

Jak zdobyć złoto?
Podczas mistrzostw uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: aplikacja lakieru hybrydowego oraz Nail Art, którego tematem jest Women's Empowerment, czyli Siła Kobiet. Do wykonania poszczególnych stylizacji używane  dowolne produkty marki Semilac.

Trzem najlepszym stylistom przyznane zostaną tytuły: Diamond, Platinum lub Gold Master of Semilac Nail Art Championship. Łącznie w puli nagród znalazło się aż 20 000 zł, a osoba, która zdobędzie I miejsce otrzyma bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac!

Największe sławy branży manicure w jednym miejscu
Przewodniczącą jury została Sylwia Gołębiewska – założycielka Akademii Semilac w Poznaniu, dwukrotna finalistka Mistrzostw Stylizacji Paznokci z zakresu Nail Art w Norwegii, a także naczelna kwartalnika Manifique Semilac Magazine. Za część merytoryczną odpowiadać będą także najlepsze instruktorki Akademii Semilac w Poznaniu, czyli Agnieszka Ściepura i Magdalena Wyrwa. Stylizacje uczestniczek oceniać będzie też Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana szerszemu gronu jako Maxineczka – niezwykle popularna i utalentowana artystka Make Up’owa, która prowadzi własny kanał na YouTube. W jury zasiądzie również gość specjalny – Dori Diamond, czyli prawdziwa gwiazda Nail Artu z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży. 

Mistrzostwa stylizacji paznokci Semilac to świetna okazja na sprawdzenie swoich umiejętności podczas konfrontacji z innymi miłośniczkami manicure hybrydowego. Na tej edycji jednak nie koniec – organizator  już szykuje się do kolejnych, tym razem jesiennych, mistrzostw Semilac Nail Art Championship.

Pierwsza edycja odbędzie się 4 lutego 2018 w Termach Maltańskich w Poznaniu. Więcej informacji o zasadach uczestnictwa znaleźć można na stronie https://akademiasemilac.pl/produkt/pokazy-8, a także na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/139703843490889/. 
Nowości masowe

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

PERFECT JOY

Wyrafinowana, męska kompozycja będąca połączeniem nut tworzących zapach orientalny z dużą dozą zmysłowości i świeżości.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook