Poniedziałek, 18 Czerwca 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Aktualności

2018-01-31

Już wkrótce pierwsze mistrzostwa Semilac Nail Art Championship – prawdziwe święto miłośników manicure!

4 lutego w Poznaniu poznamy najbardziej utalentowaną stylistkę paznokci w Polsce! Marzysz o oficjalnym tytule mistrzyni Nail Artu? Weź udział w pierwszych mistrzostwa stylizacji paznokci Semilac Nail Art Championship.

Do wygrania vouchery na produkty do profesjonalnej stylizacji paznokci, bony na kursy mistrzowskie i przede wszystkim tytuł Diamond Master of Semilac!
Kto zdobędzie tytuł mistrzyni Nail Artu? Jakie trendy będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie? Które nowości skradną serce stylistek paznokci? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce. Jedno jest pewno – w tym dniu rządzić będą kobiety! Tym bardziej, że hasłem przewodnim Semilac Nail Art Championship będzie Siła Kobiet! 

Jak zdobyć złoto?
Podczas mistrzostw uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: aplikacja lakieru hybrydowego oraz Nail Art, którego tematem jest Women's Empowerment, czyli Siła Kobiet. Do wykonania poszczególnych stylizacji używane  dowolne produkty marki Semilac.

Trzem najlepszym stylistom przyznane zostaną tytuły: Diamond, Platinum lub Gold Master of Semilac Nail Art Championship. Łącznie w puli nagród znalazło się aż 20 000 zł, a osoba, która zdobędzie I miejsce otrzyma bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac!

Największe sławy branży manicure w jednym miejscu
Przewodniczącą jury została Sylwia Gołębiewska – założycielka Akademii Semilac w Poznaniu, dwukrotna finalistka Mistrzostw Stylizacji Paznokci z zakresu Nail Art w Norwegii, a także naczelna kwartalnika Manifique Semilac Magazine. Za część merytoryczną odpowiadać będą także najlepsze instruktorki Akademii Semilac w Poznaniu, czyli Agnieszka Ściepura i Magdalena Wyrwa. Stylizacje uczestniczek oceniać będzie też Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana szerszemu gronu jako Maxineczka – niezwykle popularna i utalentowana artystka Make Up’owa, która prowadzi własny kanał na YouTube. W jury zasiądzie również gość specjalny – Dori Diamond, czyli prawdziwa gwiazda Nail Artu z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży. 

Mistrzostwa stylizacji paznokci Semilac to świetna okazja na sprawdzenie swoich umiejętności podczas konfrontacji z innymi miłośniczkami manicure hybrydowego. Na tej edycji jednak nie koniec – organizator  już szykuje się do kolejnych, tym razem jesiennych, mistrzostw Semilac Nail Art Championship.

Pierwsza edycja odbędzie się 4 lutego 2018 w Termach Maltańskich w Poznaniu. Więcej informacji o zasadach uczestnictwa znaleźć można na stronie https://akademiasemilac.pl/produkt/pokazy-8, a także na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/139703843490889/. 
Nowości masowe

Makijażowe nowości od Maybelline!

Oto nowości kosmetyczne odpowiadające na najnowsze trendy, prosto z Nowego Jorku.

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook