Piątek, 27 Kwietnia 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Aktualności

2018-02-05

Semilac Nail Art Championship – znamy najlepsze stylistki paznokci w Polsce!

Prawie 70 uczestniczek, ponad 5 godzin artystycznych zmagań i tylko jedna zwyciężczyni! 4 lutego w Poznaniu odbyły się pierwsze mistrzostwa Semilac Nail Art Championship. Jury, składające się z największych gwiazd branży, wyłoniło najlepszą stylistkę paznokci w Polsce. Yulia Stoliarchuk otrzymała tytuł Diamond Master of Semilac w obu kategoriach!

Podczas pierwszych mistrzostw Semilac uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to aplikacja lakieru hybrydowego, druga – Nail Art, którego tematem przewodnim było Women's Empowerment, czyli Siła Kobiet. Do wykonania poszczególnych stylizacji wykorzystywano dowolne produkty marki Semilac. Była to niezwykła okazja na sprawdzenie swoich umiejętności oraz rywalizację z innymi miłośniczkami manicure hybrydowego.

W kategorii manicure hybrydowy tytuł Diamond Master of Semilac oraz bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac otrzymała Yulia Stoliarchuk. Drugie miejsce przypadło Annie Wiśniewskiej, a trzecie zajęła Aleksandra Kaczmarek. Łącznie w puli nagród znalazło się aż 20 000 zł! 

W kategorii Nail Art III miejsce zajęła Anna Gorońska, II Anna Wiśniewska, natomiast I Yuliia Stoiarchuk.

Stylizacje uczestniczek oceniały: Sylwia Gołębiewska – założycielka Akademii Semilac w Poznaniu oraz naczelna Manifique Semilac Magazine, najlepsze instruktorki Akademii Semilac w Poznaniu, czyli Agnieszka Ściepura i Magdalena Wyrwa, Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana jako Maxineczka oraz gość specjalny – Dori Diamond, czyli prawdziwa gwiazda Nail Artu z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży.

Jesteśmy niezwykle dumni, że w I edycji mistrzostw organizowanych przez markę Semilac wzięło udział tak dużo niezwykle zdolnych stylistek, które walczyły o tytuł mistrzyni Nail Artu. Jurorzy nie mieli łatwego zadania – komentuje Paulina Piątek, PR Manager Nesperta, właściciela marki Semilac. – To pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia okazja na sprawdzenie swoich umiejętności. Już szykujemy się na kolejną, jesienną edycję mistrzostw! – dodaje.


 
Nowości masowe

Makijażowe nowości od Maybelline!

Oto nowości kosmetyczne odpowiadające na najnowsze trendy, prosto z Nowego Jorku.

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook