Czwartek, 22 Lutego 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Aktualności

2018-02-05

Semilac Nail Art Championship – znamy najlepsze stylistki paznokci w Polsce!

Prawie 70 uczestniczek, ponad 5 godzin artystycznych zmagań i tylko jedna zwyciężczyni! 4 lutego w Poznaniu odbyły się pierwsze mistrzostwa Semilac Nail Art Championship. Jury, składające się z największych gwiazd branży, wyłoniło najlepszą stylistkę paznokci w Polsce. Yulia Stoliarchuk otrzymała tytuł Diamond Master of Semilac w obu kategoriach!

Podczas pierwszych mistrzostw Semilac uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to aplikacja lakieru hybrydowego, druga – Nail Art, którego tematem przewodnim było Women's Empowerment, czyli Siła Kobiet. Do wykonania poszczególnych stylizacji wykorzystywano dowolne produkty marki Semilac. Była to niezwykła okazja na sprawdzenie swoich umiejętności oraz rywalizację z innymi miłośniczkami manicure hybrydowego.

W kategorii manicure hybrydowy tytuł Diamond Master of Semilac oraz bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac otrzymała Yulia Stoliarchuk. Drugie miejsce przypadło Annie Wiśniewskiej, a trzecie zajęła Aleksandra Kaczmarek. Łącznie w puli nagród znalazło się aż 20 000 zł! 

W kategorii Nail Art III miejsce zajęła Anna Gorońska, II Anna Wiśniewska, natomiast I Yuliia Stoiarchuk.

Stylizacje uczestniczek oceniały: Sylwia Gołębiewska – założycielka Akademii Semilac w Poznaniu oraz naczelna Manifique Semilac Magazine, najlepsze instruktorki Akademii Semilac w Poznaniu, czyli Agnieszka Ściepura i Magdalena Wyrwa, Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana jako Maxineczka oraz gość specjalny – Dori Diamond, czyli prawdziwa gwiazda Nail Artu z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży.

Jesteśmy niezwykle dumni, że w I edycji mistrzostw organizowanych przez markę Semilac wzięło udział tak dużo niezwykle zdolnych stylistek, które walczyły o tytuł mistrzyni Nail Artu. Jurorzy nie mieli łatwego zadania – komentuje Paulina Piątek, PR Manager Nesperta, właściciela marki Semilac. – To pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia okazja na sprawdzenie swoich umiejętności. Już szykujemy się na kolejną, jesienną edycję mistrzostw! – dodaje.


 
Nowości masowe

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

PERFECT JOY

Wyrafinowana, męska kompozycja będąca połączeniem nut tworzących zapach orientalny z dużą dozą zmysłowości i świeżości.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook