Czwartek, 22 Lutego 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Ciekawostki

2015-11-26

Ruch fizyczny i… świeże włosy


25 października w Poznaniu odbył się Maraton Kobiet. Marka Batiste specjalnie na tę okazję przygotowała stoisko, na którym uczestniczki wydarzenia mogły poznać pełną gamę produktów oraz odświeżyć swoje włosy po zawodach.
 
Bieg kobiet w Poznaniu to już trzecia impreza tego typu organizowana przez blogerkę Marzenę Michalec prowadzącą portal http://kobietawbiegu.pl. W pięciokilometrowym biegu na terenie poznańskiej cytadeli wzięło udział ponad 700 pań. Przed rywalizacją uczestniczki miały okazję rozgrzać się w rytmach zumby i odwiedzić stoiska licznych partnerów i sponsorów biegu kobiet. Całemu wydarzeniu towarzyszyły konkursy z nagrodami, w tym organizowany przez Batiste test wiedzy na temat suchych szamponów. Jako partner wydarzenia marka Batiste utworzyła specjalną strefę piękna, gdzie szybko i łatwo można było odświeżyć włosy po zawodach. Do dyspozycji uczestniczek oddano pełną gamę produktów marki, liczne wersje zapachowe i kolorystyczne suchych szamponów, zwiększające objętość włosów oraz z dodatkiem lakieru.
 


Komentarze:Nowości masowe

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

PERFECT JOY

Wyrafinowana, męska kompozycja będąca połączeniem nut tworzących zapach orientalny z dużą dozą zmysłowości i świeżości.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook