Wtorek, 21 Listopada 2017
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Ciekawostki

2017-09-20

Sharley Medical Clinic & Day SPA współpracuje ze szwajcarską marką kosmeceutyków Be Ceuticals.


Sharley to jeden z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Jego założycielka i właścicielka - Magda Bogulak - kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, miłośniczka piękna  i kobiecej urody, z uwagą śledzi trendy w kosmetologii i medycynie estetycznej i poszerza portfolio zabiegów dostępnych w swojej klinice.

Od połowy września 2017 r. w Sharley Medical Clinic & Day SPA dostępne są nie tylko kosmeceutyki Be Ceuticals, ale również zabieg infuzji tlenowej - nowoczesna, niein¬wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza¬nia i regen¬eracji skóry z wykorzystaniem substancji aktywnych zawartych w formułach produktów Be Ceuticals.

JAK DZIAŁA INFUZJA TLENOWA?
Infuzja tlenowa to bezinwazyjna procedura wykorzystująca tlen pod wysokim ciśnieniem.
Po dokładnej analizie kondycji skóry i jej potrzeb, kosmetolog dobiera odpowiednie składniki aktywne. Przygotowane substancje odpowiadające konkretnym problemom lub wymaganiom skóry są następnie, za pomocą technologii hiperbarycznego tlenu, wtłaczane w głąb skóry.
Do zabiegu infuzji tlenowej wykorzystywane są produkty, w skład których wchodzi m.in. kwas hialuronowy zapewniający poprawę kondycji skóry, jej regenerację oraz wzrost poziomu nawilżenia dzięki zdolności wiązania wody. Witamina C – jeden z fundamentów kosmeceutyków Be Ceuticals – to substancja o silnym działaniu antyoksydacyjnym, która rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i uszczelnia naczynia krwionośne.

DLA KOGO?
Dzięki szerokiej gamie produktów Be Ceuticals zawierających wysokie stężenia substancji aktywnych ukierunkowanych na określone potrzeby skóry, zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.
Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest:
•    zmęczona, niedotleniona, szara skóra;
•    skóra dojrzała z oznakami starzenia;
•    skóra sucha, odwodniona;
•    skóra zwiotczała, pozbaw¬iona sprężystości;
•    skóra skłonna do przebarwień;
•    skóra wrażliwa z popękanymi naczy¬ni¬ami krwionośnymi oraz z trądzikiem różowatym.

Infuzja tlenowa jest kuracją dla każdego rodzaju skóry:
•    w przypadku młodej skóry – działa profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry;
•    zabieg z użyciem specjalnego preparatu wspomaga terapię trądziku dzięki działaniu antybakteryjnemu nanokoloidu platyny;
•    wskazaniem do przeprowadzenia infuzji tlenowej jest również utrata jędrności i elastyczności skóry w przypadku skóry dojrzałej.

Infuzja tlenowa jest również doskonałym rozwiązaniem przed „wielkim wyjściem”, gdy chcemy szybko i nieinwazyjnie poprawić stan skóry. To zabieg całkowicie bezpieczny, który, dzięki bezdotykowej metodzie, pozwala zachować higienę na najwyższym poziomie. Aby uzyskać optymalny efekt, zabieg należy powtórzyć w 6 sesjach co 7-10 dni.
Cena: od 250 zł/1 zabieg.
Czas trwania zabiegu: 40 minut.
 Komentarze:Nowości selektywne

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

M∙A∙C & NICKI MINAJ

Gwiazda hip-hopu i autorka ciętych rymów, Nicki Minaj, nawiązała współpracę z firmą M.A.C.

La Prairie i luksusowy duet ze złotym kawiorem

Złoty kawior to zdecydowanie najbardziej pożądany i jeden z najdroższych składników używanych w produktach do pielęgnacji.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook