Sobota, 23 Czerwca 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Ciekawostki

2017-09-20

Sharley Medical Clinic & Day SPA współpracuje ze szwajcarską marką kosmeceutyków Be Ceuticals.


Sharley to jeden z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Jego założycielka i właścicielka - Magda Bogulak - kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, miłośniczka piękna  i kobiecej urody, z uwagą śledzi trendy w kosmetologii i medycynie estetycznej i poszerza portfolio zabiegów dostępnych w swojej klinice.

Od połowy września 2017 r. w Sharley Medical Clinic & Day SPA dostępne są nie tylko kosmeceutyki Be Ceuticals, ale również zabieg infuzji tlenowej - nowoczesna, niein¬wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza¬nia i regen¬eracji skóry z wykorzystaniem substancji aktywnych zawartych w formułach produktów Be Ceuticals.

JAK DZIAŁA INFUZJA TLENOWA?
Infuzja tlenowa to bezinwazyjna procedura wykorzystująca tlen pod wysokim ciśnieniem.
Po dokładnej analizie kondycji skóry i jej potrzeb, kosmetolog dobiera odpowiednie składniki aktywne. Przygotowane substancje odpowiadające konkretnym problemom lub wymaganiom skóry są następnie, za pomocą technologii hiperbarycznego tlenu, wtłaczane w głąb skóry.
Do zabiegu infuzji tlenowej wykorzystywane są produkty, w skład których wchodzi m.in. kwas hialuronowy zapewniający poprawę kondycji skóry, jej regenerację oraz wzrost poziomu nawilżenia dzięki zdolności wiązania wody. Witamina C – jeden z fundamentów kosmeceutyków Be Ceuticals – to substancja o silnym działaniu antyoksydacyjnym, która rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i uszczelnia naczynia krwionośne.

DLA KOGO?
Dzięki szerokiej gamie produktów Be Ceuticals zawierających wysokie stężenia substancji aktywnych ukierunkowanych na określone potrzeby skóry, zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.
Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest:
•    zmęczona, niedotleniona, szara skóra;
•    skóra dojrzała z oznakami starzenia;
•    skóra sucha, odwodniona;
•    skóra zwiotczała, pozbaw¬iona sprężystości;
•    skóra skłonna do przebarwień;
•    skóra wrażliwa z popękanymi naczy¬ni¬ami krwionośnymi oraz z trądzikiem różowatym.

Infuzja tlenowa jest kuracją dla każdego rodzaju skóry:
•    w przypadku młodej skóry – działa profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry;
•    zabieg z użyciem specjalnego preparatu wspomaga terapię trądziku dzięki działaniu antybakteryjnemu nanokoloidu platyny;
•    wskazaniem do przeprowadzenia infuzji tlenowej jest również utrata jędrności i elastyczności skóry w przypadku skóry dojrzałej.

Infuzja tlenowa jest również doskonałym rozwiązaniem przed „wielkim wyjściem”, gdy chcemy szybko i nieinwazyjnie poprawić stan skóry. To zabieg całkowicie bezpieczny, który, dzięki bezdotykowej metodzie, pozwala zachować higienę na najwyższym poziomie. Aby uzyskać optymalny efekt, zabieg należy powtórzyć w 6 sesjach co 7-10 dni.
Cena: od 250 zł/1 zabieg.
Czas trwania zabiegu: 40 minut.
 Komentarze:Nowości masowe

Makijażowe nowości od Maybelline!

Oto nowości kosmetyczne odpowiadające na najnowsze trendy, prosto z Nowego Jorku.

Miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Skąd o tym wiadomo? Z wyników badania konsumenckiego P&G Polska z 2017 roku.

BIOLONICA Nowa polska marka kosmetyczna

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartych na komórkach macierzystych jabłoni.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook