Piątek, 27 Kwietnia 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Dossier

2017-08-02

FM WORLD - MLM, sprawdzona recepta na biznes!


Wrocławska firma FM WORLD to wysoka jakość na rynku perfum i kosmetyków. W zeszłym roku firma przeszła rebranding, a jej nowa, poszerzona oferta pobija serca milionów klientów na całym świecie. Nowością w ofercie produktowej FM jest marka UTIQUE, zapewniająca bukiet szczególnych, zmysłowych doznań.

Na całym świecie
Z FM WORLD współpracuje obecnie około miliona osób, a produkty tej wrocławskiej firmy docenili nie tylko Polacy, ale także Włosi i Anglicy. Marka jest obecna aż w 40 krajach na sześciu kontynentach. Jej korzenie nadal jednak tkwią w stolicy Dolnego Śląska, gdzie narodziła się 12 lat temu i do dziś ma swoją główną siedzibę. Wrocławianie mogą także korzystać z jedynego w Polsce salonu sprzedaży FM WORLD, mieszczącego się przy ul. Rydygiera 15.

Prosty biznes

Jak można zarobić z FM WORLD? Najprostsza forma współpracy to polecanie produktów bliskim, znajomym oraz klientom i zarabianie na marży – wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na www.pl.fmworld.com, aby mieć dostęp do produktów w atrakcyjnych cenach, nawet do 30% niższych niż katalogowe. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. perfumy, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała, chemię gospodarczą, wyśmienite kawy i herbaty, suplementy diety, a nawet telefonię komórkową.
– Kupuję produkty codziennego użytku dla siebie i najbliższych. Zamawiają też koleżanki z pracy, które w wolnej chwili chętnie przeglądają katalog – mówi Anna Nowakowska, konsultantka FM WORLD. – To proste. Miesięcznie zarabiam kilkaset złotych i dodatkowo oszczędzam, kupując taniej kosmetyki i chemię gospodarczą dla siebie i rodziny.
Firma FM WORLD docenia zaangażowanie swoich Partnerów Biznesowych na każdym etapie współpracy, dlatego posiada szeroką ofertę programów motywacyjnych, m.in. luksusowy program samochodowy oraz program mieszkaniowy.

Natalia Ryńska, zbudowała strukturę sprzedażową liczącą kilkaset tysięcy osób
Pomysł na własny biznes prowadzony w oparciu o system MLM dojrzewał we mnie przez kilka lat. Potrzebowałam właściwego miejsca, czasu i, co najważniejsze, właściwej firmy. W styczniu 2005 roku rozpoczęłam współpracę z firmą FM WORLD. Kiedy wracam do początków mojej pracy w FM, największą motywacją dla mnie była wizja poczucia wolności. Dla mnie to możliwość podejmowania decyzji o swoim życiu: kiedy i z kim pracuję, w jakim miejscu mieszkam, kiedy i gdzie jadę na urlop, ile zapłacę za zakupy. Dziś z pers¬pektywy czasu wiem, że była to jedna z moich naj¬lepszych życiowych decyzji! Dzięki temu wyborowi czuję ogromną satysfakcję z życia rodzinnego i zawodowego. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, cudowne miejsca, przeżyłam wzruszające wydarzenia. Zdobyłam też wiele doświadczeń, dzięki którym oceniam MLM jako system dający wspaniałe możliwości. MLM to biznes przy kawie, tak go nazywam, bo tak go właśnie tworzę. Pracuję w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, w swoim rytmie i stylu. Moja struktura liczy kilka¬set tysięcy osób w wielu krajach świata.
Moje motto brzmi: Miej entuzjazm, by TO rozpocząć i wytrwałość, by TO osiągnąć! Miej odwagę być SOBĄ!

Rafał Trawiński, właściciel FM WORLD
Działamy z rozmachem, zarówno poszerzając ofertę, jak i dając kolejne fantastyczne możliwości naszym Partnerom Biznesowym.  Dlatego znany od lat, prestiżowy program motywacyjny, z którym kojarzona jest nasza firma, poszerzyliśmy o kolejne luksusowe samochody: Porsche oraz Mazdę. Nowy program motywacyjny FM WORLD nosi nazwę „Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy”. Obok dobrze już znanego Mercedesa, od listopada 2016 r. do realizacji kolejnych celów naszych Partnerów Biznesowych FM motywują również luksusowe samochody: Mazda oraz Porsche. Współpraca z firmą FM WORLD daje niepowtarzalną okazję, byś mógł przemierzać świat pięknym autem prosto z salonu. Warto przypomnieć, że od 2008 r. Partnerzy Biznesowi FM WORLD odebrali już ponad 300 kluczyków do luksusowych aut. Z kolei w programie mieszkaniowym „Witaj w domu” nasi Partnerzy Biznesowi mogą otrzymać podwójne wynagrodzenie oraz dodatkowy bonus 2000 zł co miesiąc!

Produkty FM WORLD są doceniane przez konsumentów. Zdobyły m.in. tytuł Sukces Roku 2017, Qltowego Kosmetyku, Superproduktu 2012 Czytelniczek „Świata Kobiety” czy Laur Konsumenta 2015. Firma jest też krajowym laureatem prestiżowej nagrody European Business Awards.

 Komentarze:Nowości selektywne

London marki Widian w ofercie Quality Missala

Widian wprowadza nową linię Sapphire Collection

Linia Premier Cru

Kwintesencja kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook