Poniedziałek, 18 Czerwca 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Dossier

2017-12-20

TED 2 POLSKA, czyli o czym mówi się w branży?


Konferencja TEOXANE EXPERT DAY – uznawana za ważne wydarzenie branżowe – jest poświęcona najnowocześniejszym zdobyczom medycyny estetycznej. Jej organizatorem jest NewDerm – wyłączny przedstawiciel TEOXANE w Polsce. Doceniając dotychczasową współpracę szwajcarska firma TEOXANE mianowała Polskę, jako jedyną w Europie Środkowo-Wschodniej i 6 na świecie, filią tej firmy.

W ramach tegorocznej, drugiej edycji konferencji TEOXANE EXPERT DAY 2 zaprezentowano najnowsze odkrycia w dziedzinie anatomii, optymalne strategie odmładzania i poprawy wyglądu twarzy oraz nowatorskie techniki liftingujące i wolumetryczne.

Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z najnowszymi odkryciami w dziedzinie anatomii, nowatorskimi technikami liftingującymi i wolumetrycznymi oraz optymalnymi strategiami odmładzania i poprawy wyglądu twarzy  na bazie światowej klasy preparatów TEOSYAL  i TEOSYAL RHA.

Konferencja była także okazją do debaty o ważnych aspektach medycyny estetycznej: aspekcie prawnym, czyli legalności zabiegów oraz odpowiedzialności i obowiązku informacyjnym lekarza oraz bezpieczeństwie zabiegu, a w szczególności ryzyku, związanym z tzw. biofilmem, czyli kolonizacją preparatów wypełniających w organizmie przez bakterie.W tym roku zaproszono 5 znakomitych ekspertów:  wybitnego chirurga plastyka dr. Fabio Ingallinę, międzynarodowego trenera TEOXANE dr. Lee Walkera, znakomitą specjalistkę i trenera TEOXANE w Polsce dr. Małgorzatę Kocot, praktyka z naukowym zacięciem dr. hab. n. med. Wiolettę Barańską-Rybak, oraz przedstawicielkę środowiska prawniczego, mgr. Gabrielę Morawską-Stanecką, specjalistkę w dziedzinie prawa medycznego i bioetyki.


   
Wykłady oraz prezentacje zabiegów na żywo w wykonaniu światowej sławy ekspertów: dr. Fabio Ingalliny oraz dr. Lee Walkera z Wlk. Brytanii potwierdziły skuteczność, a jednocześnie delikatność i bezpieczeństwo nowoczesnych technik poprawy wyglądu z pomocą wypełniaczy oraz udowodniły wysoką klasę preparatów TEOXANE.

O marce
Od 14 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata.

TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych. Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmetyków. W Polsce produkty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. W 2017 roku Teoxane Laboratories otrzymała od amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) dokument zatwierdzający sprzedaż na rynku amerykańskim trzech wypełniaczy tkankowych opartych na kwasie hialuronowym: RHA®2, RHA®3 i RHA®4 do korekcji umiarkowanych i głębokich dynamicznych zmarszczek i bruzd na twarzy (NLF) u osób powyżej 22. roku życia.


 Komentarze:Nowości selektywne

London marki Widian w ofercie Quality Missala

Widian wprowadza nową linię Sapphire Collection

Linia Premier Cru

Kwintesencja kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook