Niedziela, 21 Stycznia 2018
Rekomendacje

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

Serwisy


Dossier

2017-12-20

TED 2 POLSKA, czyli o czym mówi się w branży?


Konferencja TEOXANE EXPERT DAY – uznawana za ważne wydarzenie branżowe – jest poświęcona najnowocześniejszym zdobyczom medycyny estetycznej. Jej organizatorem jest NewDerm – wyłączny przedstawiciel TEOXANE w Polsce. Doceniając dotychczasową współpracę szwajcarska firma TEOXANE mianowała Polskę, jako jedyną w Europie Środkowo-Wschodniej i 6 na świecie, filią tej firmy.

W ramach tegorocznej, drugiej edycji konferencji TEOXANE EXPERT DAY 2 zaprezentowano najnowsze odkrycia w dziedzinie anatomii, optymalne strategie odmładzania i poprawy wyglądu twarzy oraz nowatorskie techniki liftingujące i wolumetryczne.

Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z najnowszymi odkryciami w dziedzinie anatomii, nowatorskimi technikami liftingującymi i wolumetrycznymi oraz optymalnymi strategiami odmładzania i poprawy wyglądu twarzy  na bazie światowej klasy preparatów TEOSYAL  i TEOSYAL RHA.

Konferencja była także okazją do debaty o ważnych aspektach medycyny estetycznej: aspekcie prawnym, czyli legalności zabiegów oraz odpowiedzialności i obowiązku informacyjnym lekarza oraz bezpieczeństwie zabiegu, a w szczególności ryzyku, związanym z tzw. biofilmem, czyli kolonizacją preparatów wypełniających w organizmie przez bakterie.W tym roku zaproszono 5 znakomitych ekspertów:  wybitnego chirurga plastyka dr. Fabio Ingallinę, międzynarodowego trenera TEOXANE dr. Lee Walkera, znakomitą specjalistkę i trenera TEOXANE w Polsce dr. Małgorzatę Kocot, praktyka z naukowym zacięciem dr. hab. n. med. Wiolettę Barańską-Rybak, oraz przedstawicielkę środowiska prawniczego, mgr. Gabrielę Morawską-Stanecką, specjalistkę w dziedzinie prawa medycznego i bioetyki.


   
Wykłady oraz prezentacje zabiegów na żywo w wykonaniu światowej sławy ekspertów: dr. Fabio Ingalliny oraz dr. Lee Walkera z Wlk. Brytanii potwierdziły skuteczność, a jednocześnie delikatność i bezpieczeństwo nowoczesnych technik poprawy wyglądu z pomocą wypełniaczy oraz udowodniły wysoką klasę preparatów TEOXANE.

O marce
Od 14 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata.

TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych. Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmetyków. W Polsce produkty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. W 2017 roku Teoxane Laboratories otrzymała od amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) dokument zatwierdzający sprzedaż na rynku amerykańskim trzech wypełniaczy tkankowych opartych na kwasie hialuronowym: RHA®2, RHA®3 i RHA®4 do korekcji umiarkowanych i głębokich dynamicznych zmarszczek i bruzd na twarzy (NLF) u osób powyżej 22. roku życia.


 Komentarze:Nowości selektywne

Linia Premier Cru

Kwintesencja kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

M∙A∙C & NICKI MINAJ

Gwiazda hip-hopu i autorka ciętych rymów, Nicki Minaj, nawiązała współpracę z firmą M.A.C.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook