Poniedziałek, 21 Maja 2018
Rekomendacje

SEPHORA TREND REPORT WIOSNA-LATO 2018

Daj się porwać trendom! Poznaj najgorętsze nowości kosmetyczne i makijażowe sezonu wiosna-lato 2018.

MĘŻCZYZNA POD PRYSZNICEM

Odprężający żel pod prysznic z najnowszej linii Yego Sensitive, oparty na funkcjonalnej recepturze

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

Serwisy


Nowości masowe

Odkryj Perłę z pastą blend-a-med 3D White Luxe “Pearl”


Perły to jedne z najbardziej niezwykłych kamieni szlachetnych. Wychwalane przez jubilerów, uwielbiane przez kobiety i sławione przez poetów, są symbolem czystości i idealnego piękna. Uczeni i medycy zachwalali ich wpływ na urodę i zdrowie. Zainspirowani urodą tych kamieni, eksperci blend-a-med opracowali wyjątkową formułę pasty blend-a-med 3D White Luxe „Pearl”, zawierającej proszek z naturalnych pereł.  
 
Przez wieki perły były jednymi z najcenniejszych kamieni szlachetnych. To jedyne kamienie, które nie wymagają dodatkowej obróbki (polerowania czy cięcia) przed użyciem. Są zdumiewającym dziełem natury, kojarzonym z czystością, niewinnością i wiarą. Starożytni uważali je za łzy bogów. 
 
Według niektórych źródeł, perły mają dobroczynny wpływ na urodę i zdrowie, a w przeszłości były stosowane w leczeniu różnych schorzeń. Stanowiły ważny składnik leków używanych w walce z bezsennością, regulowaniu metabolizmu, łagodzeniu problemów wątrobowych i leczeniu chorób gardła. Kobiety, zwłaszcza w Azji, używały kosmetyków ze sproszkowanymi perłami, wierząc, że powstrzymają w ten sposób proces starzenia, zmniejszą zmarszczki i utrzymają skórę gładką i delikatną. 
 
Perły mają również duży wpływ na zdrowie zębów. Mycie zębów sproszkowanymi perłami zmniejsza nadwrażliwość, zwłaszcza na gorące i zimne potrawy i napoje. Proszek z pereł usuwa przebarwienia z powierzchni zębów, nadając im bielszy wygląd i wygładzając ich powierzchnię.    
 
Nieprzemijające piękno i urok pereł zainspirowały ekspertów blend-a-med. Jeden z wariantów pasty blend-a-med 3D White Luxe, zawierający proszek z pereł, nazywa się „Pearl”. 
 
Pasta blend-a-med 3D White Luxe „Pearl” to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć pielęgnację szkliwa z delikatnym wybieleniem zębów. Dzięki zawartości naturalnego proszku z pereł, pasta usuwa nawet 80% przebarwień powierzchniowych, przywracając naturalną biel zębów już po czternastu dniach. 
 
Dzięki swojej delikatnej formule pasta blend-a-med 3D White Luxe Pearl jest bezpieczna dla szkliwa i może być stosowana codziennie. Unikatowe połączenie składników nie tylko usuwa przebarwienia z trudno dostępnych miejsc, ale także wzmacnia szkliwo i zapobiega powstawaniu ubytków. 
 
 
Pasta blend-a-med 3D White Luxe dostępna jest w czterech wariantach:
•blend-a-med 3D White Luxe Pearl, z proszkiem z pereł (15,99 PLN / 75 ml)
•blend-a-med 3D White Healthy Shine, usuwa do 80% przebarwień w ciągu 14 dni (10,99 PLN / 75 ml) 
•blend-a-med 3D White Luxe Anti-tobacco Fresh, idealna dla osób palących, spożywających duże ilości mocnej herbaty i kawy  (10,99 PLN / 75 ml)
•blend-a-med 3D White Luxe Glamour, wykorzystująca trójstopniową formułę wybielania (10,99 PLN / 75 ml) 
 
 


Komentarze:Nowości selektywne

London marki Widian w ofercie Quality Missala

Widian wprowadza nową linię Sapphire Collection

Linia Premier Cru

Kwintesencja kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Oferta Quality Missala i Amouage.

Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook