Poniedziałek, 24 Lipca 2017
Rekomendacje

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Technologia Omegaplex® zastosowana w linii wykorzystuje ten kompleks, aby chronić włosy przed uszkodzeniami w trakcie koloryzacji.

Serwisy


Nowości selektywne

Figment Amouage w ofercie Quality Missala


W ofercie Quality Missala pojawiły się dwa najnowsze zapachy Amouage. Kwiatowy Figment Woman i drzewny Figment Man są już dostępne na półkach Perfumerii Quality.

Para najnowszych zapachów Figment stworzona została w ramach Portretów Życia, drugiego cyklu głównej linii Amouage. Kompozycje powstają z inspiracji Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego Amouage, na bazie jego osobistych przeżyć, ale również wyśnionych historii. W ramach Portretów Życia skomponowane zostały już trzy pary zapachów: Journey, Myths i najnowsza - Figment.

Kwiatowy Figment Woman odwołuje się do ogrodu, którego szukać należy na bogatych jedwabnych draperiach, otaczających operową scenę. Słodko-gorzkie otwarcie z akordów pieprzu syczuańskiego, szafranu i gardenii zapowiada kwiatowe serce, skomponowane z nut tuberozy, jaśminu i kwiatów pomarańczy. Paczula i kadzidło w bazie odpowiadają za ciepło i zmysłowy urok kompozycji.

Nuty głowy: pieprz syczuański, szafran, gardenia
Nuty serca: tuberoza, jaśmin sambac, kwiat pomarańczy, lisylang, kasja (cynamonowiec wonny)
Nuty bazy: irys, papirus, paczula, kadzidło (olibanum)

Drzewny Figment Man to koktajl kontrastów, uosabiający niejednoznaczny charakter artystycznej wizji. Świeże cytrusowo-kwiatowe otwarcie prowadzi do serca, zachwycającego zieloną głębią wetiweru i zwiewnym aromatem kadzidła. Iluzoryczna kompozycja pewnie spoczywa na szlachetnej bazie z drzewa gwajakowego i czystka, z wyraźnym, organicznym akordem ziemi.

Nuty głowy: cytryna, geranium, różowy pieprz
Nuty serca: drzewo sandałowe, akord zwierzęcy, wetiwer
Nuty bazy: czystek (labdanum), drzewo gwajakowe, akord ziemi

Figment Woman i Figment Man dostępne są w Perfumeriach Quality Missala oraz w butiku PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 100 ml EDP i w cenach odpowiednio 1235 zł i 1175 zł.
 Komentarze:Nowości apteczne

CERNOR® XO

KREM POD OCZY, OKSYDOWANA WITAMINA K + DROBINKI ROZŚWIETLAJĄCE

Nowość URIAGE na 20. urodziny

Laboratoria Uriage już od 20 lat dbają o wrażliwą skórę naczynkową.

AURIDERM® XO KREM-ŻEL

Nowość marki AURIGA, AURIDERM® XO KREM-ŻEL błyskawicznie przyspiesza wchłanianie siniaków i redukuje zaczerwienienia.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook