Annabelle Minerals - z miłości do naturalnego piękna

2021-05-19

Polski producent naturalnych kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals stworzył niepowtarzalną markę, która zawojowała rynek kosmetyków do makijażu, oferując przy tym kobietom doskonałe produkty za przystępną cenę. Firma, która powstała w roku 2012 prężnie się rozwija i zdobywa coraz szerszą rzeszą zadowolonych klientek.

Annabelle Minerals - naturalny skład

Produkty polskiej marki wyróżniają się spośród innych na rynku głównie składem. To kosmetyki naturalne, które zawierają w swoim składzie cztery mineralne dodatki: dwutlenek tytanu, mikę, tlenek żelaza, tlenek cynku. Każdy z nich to dobroczynne działanie na skórę i dodatkowe korzyści dla kobiecego organizmu.

Dwutlenek tytanu to naturalna ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, którą określa się na poziomie 15 SPF. Mika doskonale rozświetla, tlenek żelaza gwarantuje trwałość produktu oraz idealny kolor, z kolei tlenek cynku wykazuje działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Dzięki temu łatwiej zwalcza się wypryski uciążliwe dla skóry.

Olbrzymią zaletą kosmetyków jest z pewnością brak zbędnych dodatków, które niestety są obecne niemal w każdym z produktów na drogeryjnych półkach. Silikony, parabeny, talki, konserwanty i sztuczne barwniki to zmora naszych czasów. W tym przypadku produkty są zupełnie wolne od tego typu związków, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przy bardzo wrażliwej skórze.

Annabelle Minerals - oferta producenta

Marka stworzyła bogatą ofertę kosmetyków do makijażu bazując na podstawowych i niezbędnych produktach, które są wykorzystywane, by stworzyć perfekcyjny makijaż. Dlatego w ofercie można znaleźć między innymi:

  • podkłady mineralne, które nie tylko wpływają na efekt wizualny, ale również dbają o skórę;
  • korektory mineralne to produkty tuszujące wypryski, przebarwienia i niedoskonałości;
  • róże mineralne, które nadają cerze promienny wygląd i podkreślają atuty urody;
  • cienie mineralne to z kolei doskonałe uzupełnienie makijażu, które rozświetli spojrzenie;
  • pudry i rozświetlacze mineralne jako idealne wykończenie makijażu są niezastąpionym pomocnikiem;

Polska marka na miarę światową

Obecnie coraz częściej kobiety sięgają po naturalne kosmetyki. Annabelle Minerals stworzyła produkty, które nakłada się szybko, łatwo, a skóra nie odczuwa przy tym żadnego obciążenia. To również bogata paleta barw i odcieni, które pozwalają dobrać idealny produkt do każdej cery. Warto jednak podkreślić, że firma nieustannie się rozwija i już w niedalekiej przyszłości planuje wypuścić na rynek kolejne kosmetyki, w tym kremy naturalne i inne specyfiki do pielęgnacji skóry. Więcej produktów tej marki w tym akcesoria hipoalergiczne, które są niezbędne do wykonania perfekcyjnego makijażu kupisz tutaj.

Siła Annabelle Minerals to jej naturalny skład. Dzięki zastosowaniu takich produktów kobieta nie tylko upiększa się wizualnie, ale dba również o skórę i nie obciąża jej. Nic bowiem nie wygląda piękniej, niż zdrowo wyglądająca skóra bez przebarwień, wyprysków i niedoskonałości.