Flexy Gel Elisium - doskonały produkt do stylizacji paznokci

2021-07-27

Elisium to młoda polska marka kosmetyczna, która bardzo szybko zdobyła zaufanie klientek. Firma ta zajmuje się tworzeniem wszelkiego typu produktów, akcesoriów i gadżetów do stylizacji paznokci, które są chętnie wykorzystywane zarówno przez profesjonalne kosmetyczki, jak i amatorki opracowujące paznokcie we własnych domach. Zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się ofercie Elisium, gdyż wśród tworzonych przez tę markę produktów można znaleźć kilka innowacji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem kupujących.


Elisium - wszystko dla fanek stylizacji paznokci

Mnóstwo kobiet korzysta obecnie z usług kosmetyczek, dzięki którym ich paznokcie wyglądają zawsze perfekcyjnie. W ostatnim czasie coraz częściej chcemy jednak wykonywać takie stylizacje samodzielnie, co stało się znacznie łatwiejsze dzięki rosnącej liczbie kosmetyków i akcesoriów, które bez problemu kupimy w każdej drogerii. Jedną z firm, która oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów tego typu jest Elisium. Ta stosunkowo młoda marka bardzo szybko stała się popularna wśród klientek, oferując im stale poszerzającą się paletę produktów. Dzięki nim stylizacja paznokci w domu stała się naprawdę prosta.

Elisium do tej pory stworzyło produkty do różnego typu manicure, zarówno tego tradycyjnego, jak i hybrydowego i żelowego. Klientki mogą zatem kupić sygnowane nazwą marki lakiery do paznokci, bazy, topy, płyny do usuwania lakierów, ale także lampy UV/LED, akcesoria, takie jak pilniki, bloczki, waciki i pędzelki, oraz ozdoby do paznokci. Firma przygotowała także bardzo praktyczne zestawy kosmetyków i akcesoriów, które pozwalają wykonać pełną stylizację paznokci wybraną przez nas metodą. Co bardzo ważne, są to produkty doskonałej jakości, które pozwalają nadać paznokciom pięknym kształt i wygląd w warunkach domowych nawet osobom początkującym.

Elisium Flexy Gel System - innowacyjna metoda stylizacji paznokci

Flexy Gel System to niepowtarzalny sposób stylizacji paznokci, który stworzyła firma Elisium. Najważniejszym produktem jest w tym przypadku Flexy Gel, który stanowi innowacyjne połączenie akrylu oraz żelu UV. Flexy Gel Elisium na paznokcie nakłada się wyjątkowo łatwo i może być dowolnie formowany, dzięki czemu pozwala na szybkie i precyzyjne przedłużenie oraz nadbudowanie płytki paznokci. Dzięki temu, iż formuła żelu tego produktu jest bardzo plastyczna z jego nałożeniem i uformowaniem poradzi sobie każdy, niezależnie od swojego doświadczenia w stylizacji paznokci.

Flexy Gel Elisium na horex.pl jest dostępny w kilku rożnych pojemnościach i wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy więc produkty w odcieniach White, Beige, Milky oraz Rose. Ten ostatni świetnie sprawdza się w przypadku, gdy mamy zamiar nałożyć na paznokcie lakier w kolorach czerwonych lub w odcieniach fuksji. Biel natomiast jest idealna, gdy malujemy paznokcie na kolory pastelowe i neonowe. Co bardzo ważne, Elisium proponuje swoim klientkom zakup nie tylko samych żeli, ale również całych zestawów, które są idealne dla osób początkujących i mogą stanowić świetny prezent. Takie zestawy mają różną wielkość i zawartość. W sprzedaży znajdziemy więc zestawy startowe z lampą UV, jak i te zawierające wyłącznie kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania manicure.